Bir Günde İmplant | Bir Günde Diş | All-On-Four

All-on-Four, bir gün içinde dişlerinin sabit restorasyonunu isteyen hastalar için çözümdür. Devrim niteliğindeki All-on-Four tekniği, hastaların aynı gün içinde 4 diş implantına kadar tam sabit (çıkarılmayacak) bir köprü almasına izin veriyor! Kemik kaybı nedeniyle diş implant adayı olmadıkları söylenen hastalar bile bu tekniği kullanarak gülümsemelerini geri yükleyebilmektedir. Hemen hemen tüm protez hastaları, başarısız tacı ve köprülü kemikleri olan hastalar ve hatta periodontal hastalıktan ciddi kemik kaybına uğramış olanlar bile artık gülümsemelerini geri alma seçeneğine sahiptir.


All-on-Four nasıl çalışır?
All-on-Four tekniği, çenelerin ön kısmında kalan yoğun kemikten yararlanır ve üst çenedeki sinüs boşluklarını ve alt çenedeki sinir kanalını önlemek için iki posterior implantın bir açıda yerleştirilmesiyle, Bu prosedür, bu ek prosedürlere sıklıkla eşlik eden rahatsızlık ve uzamış iyileşme süresinin yanı sıra, maliyetli ve zaman alan kemik grefti ihtiyacını neredeyse tamamen ortadan kaldırmıştır. Bugün, All-on-FourTM tekniği sayesinde, hastaların implantlarını aldıkları güne çıkarılabilir olmayan bir köprüye sahip olmaları ve hemen hemen her zaman kemik greftleme ihtiyacı olmadan mümkün olmaktadır.

"3 Günde Diş" implantlarının "BirGündeDiş" sistemine göre farkı için buraya tıklayın.


Tak-Çıkar protezden sabit proteze geçişte birgündediş?(Tam veya Kısmi)
All-on-Four, protezlerini sabit dişlerle değiştirmek isteyen hastalar için en uygun maliyetli çözüm gibi görülebilir. Birçok takma dişe sahip olan hastalar için implantlar, yüksek maliyet nedeniyle mümkün değildi. Artık, All-on-Four sabit köprü tekniği ile hastalar, rahatsızlık veren takma dişlerinden kurtulabiliyor ve bir kez daha güzel dişlere sahip olabilirler! Tedavi sonunda sonuç, 4 veya 6 implantlık bir temel üstüne kurulu, çıkarılması gerekmeyen yeni dişlerinizdir. Prosedür, zamandan ve paradan en az rahatsızlıkla tasarruf etmenizi sağlar. All-on-Four prosedürü neredeyse ağrısızdır ve genellikle herhangi bir kemik grefti gerektirmez.Periodontal Hastalıklı, Zayıf veya Umutsuz Dişler İçin 1GündeDiş

Geçmişte, tüm bir çenede sabit bir implant köprüsü için yeterli gücü sağlamak üzere 6 - 10 implanta ihtiyaç vardı. Yeni teknoloji, eğer son implantlar açılara yerleştirildiyse, kuvvetlerinin büyük ölçüde arttığı sonucuna varmıştır. Bu, sabit bir köprünün 4 veya 6 kadar az implant ile sabitlenebilmesini sağlar - normalden çok daha az implant kullanılır. Daha az implant yerleştirmek de binlerce lira tasarruf sağlar. Dahası, implantlar ve yeni dişleriniz aynı ziyarete yerleştirilecek ve aynı gün ofisten güzel yeni dişlerle ayrılacaksınız!

Paylaş:

Etiketler: BirGündeİmplant , All-On-Four, BirGündeDiş, Lazerli implant

3GündeDiş İmplant ve Sistemleri

"Hızlı", "Kaliteli", "Hesaplı" bu hizmetlerden bir veya ikisi benim için yeterli diyorsanız, eski standart implantlar ile tedavi olabilirsiniz, ya da üçü birden için 3 Günde Diş implantlarını seçebilirsiniz.

Yorumlar
 • Mehmet A. yazdı:
  27/03/2018

  Nasıl böyle hızlı yapılıyor?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  28/03/2018

  Aslında 1GündeDiş gerçekte 1 günde yapılmıyor.Önceki hazırlık aşamaları diş çekimleri ve enfekte dokuların tedavisi, kullanılıcak protezin yapımı gibi uzun ve ameliyat öncesinde hazırlık gerektiren bütün süreci göz önüne alırsak asla 1 günde yapılmıyor. Yanlış ve aldatıcı bir şekilde, ticari reklam nedeniyle, implant ve diş aynı gün takıldığı için adı BirGündeDiş olarak pazarlanıyor.

  Yanıtla
 • Fahriye Z. yazdı:
  04/05/2018

  Fiyatı nedir?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  05/05/2018

  İmplant Diş Fiyatları hakkında TDB'nin vermiş olduğu fiyatlar sitemizde yer almaktadır fakat implant tedavisi fiyatları hakkında, size daha doğru ve kesin bir bilgi verebilmemiz için öncelikle size ne tarz bir tedavi uygulanabilir bunu bilmemiz gerek. Bunun için bize sitedeki telefon yoluyla ulaşabilirseniz sizi daha doğru bir şekilde yönlendirmiş oluruz.Şimdiden geçmiş olsun.

  Yanıtla
 • Emine S. yazdı:
  13/08/2018

  Dişler hemen kullanmaya başlayabilirmiyiz?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  14/08/2018

  Evet bu sistemde dişleriniz takılır takılmaz hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemde sert-yumuşak herşeyi yiyebilirsiniz. Kendi doğal dişlerinizden bir farkı olmadan herhangi bir kısıtlama olmadan.

  Yanıtla
Yorum Yaz
Son Haberler
İnstagram