Hızlı implant | Hemen implant | immediate loading | Hemen yükleme implant

immediate loading yada hemen implant yüklemesi diye tabir edilen sistem diş kaybı sonucu diş eksikliği bulunan veya kırık, çürük gibi nedenlerle mevcut diş veya dişlerinin çekilmesi gereken hastalara uygulanan en son tekniktir. Bu teknik kısaca dişin çekimini takiben hemen implant uygulaması yani en hızlı implant tedavisi planlanıp implantların, çekimin yapıldığı aynı gün implant yerleştirilmesini ve hemen implant tedavisinin yapılmasıdır. Şu anda uygulanan en güncel ve hızlı implant tedavisi budur. İmplant uygulamasını takiben ESKİ implant sistemlerinde ölçü alınıp GEÇİCİ dişleriniz takılır. 3GündeDiş implantlarında ise HEMEN kullanmaya başlayabileceğiniz KALICI dişleriniz takılmaktadır.


Neden 3GündeDiş implantları en hızlı implant tedavisidir?
Hemen implant yüklemesi - immediate loading'in ne oldugunu yukarıda açıklamıştık. Mevcut kullanılan eski ve sıradan implant sistemleri kemik ile kaynaşması sonucu asıl stabilitesini kazanıp hastalar tarafından rahat bir şekilde kullanılmaya başlanabilmektedir. Bu süre literatürde üst çenede en az 3 ay (90 gün) alt çenede ise en az 2 ay (60 gün) şeklinde belirtilmektedir. Bu süre boyunca hastalara vaad edilen hızlı implant uygulaması yada hızlı implant tedavisi sadece görsel ve estetik ihtiyacı gidermekten öteye gidememektedir. Hatta implant üstü takılan diş sahte olup plastik ve kırılgandır.Kalıcı dişiniz değil geçicidir.Size bunu korumanız ve üstüne basmamanız-çiğnememeniz istenmektedir. Yoksa dişi veya daha da kötüsü implantı oynatıp düşmesine neden olabilirsiniz.

"3 Günde Diş" implantlarının "BirGündeDiş" sistemine göre farkı için buraya tıklayın.


3GündeDiş implantları en hızlı implant uygulamasıdır. (Tek,tam veya kısmi diş eksiklerinde)
Halbuki 3GündeDiş implant ve diş sistemlerinde böyle bir ihtiyaç yoktur. Yani implantların kemikle kaynaşması beklenmeksizin, hemen aynı gün sabit, kalıcı ve kullanmaya başlayabileceğiniz dişleriniz takılmakta ve klinikten dişiniz ile evinize dönmektesiniz. Hemde kemik seviyesi her ne seviyede olursa olsun ekstra bir kemik takviyesi gerekmeksizin.Hemen implant veya hızlı implant tedavisi kemik eksikliğinde uygulanabilir mi?

Günümüzde kullanılan diğer implant markalarında kemik yetersiz ise hızlı implant uygulaması sadece bir rüyadır. Yani kemik seviyesi yetersiz ise şu anda 3GündeDiş implantları dışında hiçbir implant markası sizi immediate loading yada hemen implant uygulaması tedavisi ile aynı gün diş sahibi yapamaz bırak; kemik takviyesi ve daha sonra uygulanacak ikinci bir ameliyat ile tedavi süreniz en az 6 ay (180 gün) sürecektir.
Oysaki 3GündeDiş implant ve sistemleri, ileri teknoloji tasarımı sayesinde sizi en fazla 3 günde kemik seviyesi her ne kadar az olursa olsun sonunda SABİT KALICI ve HEMEN kullanmaya başlayabileceğiniz dişlerinize kavuşturmakta. Kısacası, implantlar ve yeni dişleriniz aynı randevuda yerleştirilecek ve aynı gün ofisten güzel yeni dişlerle ayrılacaksınız!

Paylaş:

Etiketler: Hemen implant , Hızlı implant, immediate loading, hemen implant yüklemesi

3GündeDiş İmplant ve Sistemleri

"Hızlı", "Kaliteli", "Hesaplı" bu hizmetlerden bir veya ikisi benim için yeterli diyorsanız, eski standart implantlar ile tedavi olabilirsiniz, ya da üçü birden için 3 Günde Diş implantlarını seçebilirsiniz.

Yorumlar
 • Selime F. yazdı:
  21/07/2019

  Nasıl böyle hızlı yapılıyor?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  21/07/2019

  Bunu mümkün kılan şey uzun süreli araştırmalar sonucu elde edilen bulgularla birlikte ileri teknoloji, deneyim ve kalitedir. Şu anda yeryüzünde 3GündeDiş implantlarından daha ileri bir implant teknolojisi yoktur!

  Yanıtla
 • John Z. yazdı:
  21/07/2019

  Fiyatı hakkında bilgi alabilirmiyiz?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  22/07/2019

  İmplant Diş Fiyatları hakkında TDB'nin vermiş olduğu fiyatlar sitemizde yer almaktadır fakat implant tedavisi fiyatları hakkında, size daha doğru ve kesin bir bilgi verebilmemiz için öncelikle size ne tarz bir tedavi uygulanabilir bunu bilmemiz gerek. Bunun için bize telefon yoluyla ulaşabilirseniz sizi daha doğru bir şekilde yönlendirmiş oluruz.Şimdiden geçmiş olsun.

  Yanıtla
 • Emine S. yazdı:
  22/07/2019

  Gerçekten her kemik seviyesinde implant uygulanabiliyor mu?

  Yanıtla
  3GündeDiş yazdı:
  22/07/2019

  Evet bu sistemde her kemik seviyesinde kemik tozu kullanmaksızın dişleriniz takılır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemde sert-yumuşak herşeyi yiyebilirsiniz. Kendi doğal dişlerinizden bir farkı olmaksızın kısıtlamadan.

  Yanıtla
Yorum Yaz
Son Haberler
İnstagram